gülay başarır
5 Takipçi | 13 Takip
01 03 2010

Sarıgerme/Antakyalı meral arkadaşıma ziyaret.

Sarıgerme/Antakyalı meral arkadaşıma ziyaret. |  görsel 1

2009 Ağustos tahtilimizin başlama noktası sarıgerme oldu zira orada Merali ziyaret etmek vardı aklımda,nede olsa hemşerimdir,Antakyamın taşı,toprağı,havası,suyu,arkadaşı,bir başkadır,sevgili meralcim seni tanıdığım  için kendimi şanslı sayıyorum.

Burası megiç life iskelesi,meral kaldığımız üç gün her sabah bizi bu güzelliğe getirdi,sabah 7_30 biz denizdeyiz,sonra bizim kaldığımız motel,ve benim bol biber kızartmalı kahvaltılarım,tıklım tıkış balkona dizilişimiz,her kafadan bir sedaa,ve güne günaydıNNNNNNNNN.

PTT'nin bayragı'da resmedilmiş,arka balkondan ön balkon manzaram,ptt.

Kahvaltı balkonumuzun fotosunu oğlum Berk karşı motelde inşaat vardı oraya gidip çekti,fotocu Berkimiz genelde resimlerde olmuyor.Önümüzdeki yaz tahtilinde az yiyip bir fotocu tutun derse şaşmayalım.

Merallin evindeyiz akşam yemeğine davetliyiz,biz çok kalabalık olduğumuzdan yarıya bölünüp davete gittik,fakat Meralcim neden eksik geldiniz diyerekten israrla diğer yarımızıda çağırarak sofrada tam kadro oturduk bu arada Meralinde istanbuldan üç arkadaşı vardı ,çok hareretl,bol muhabetli bir gece daha bitti,sarığerme çok güzel ,bir gecenin daha bitmesi hüzünlü.

 

Bizim evin(motel) karşısındaki postahane,ön balkondan bu postahaneye baktıgımda,heyy gidi günler heyy dedim internet olmasaydı kimbilir kaçtane kart atmıştım eşe dostta,cepte telefon,dizimizde bilğisayar,şimdi seni balkon manzaram niyetine izlerken,beni uzaklara götürdün ptt.

Alttaki resimde Meral arkadaşım onun istanbuldan gelen arkadaşı Nermin ve Aynur vede ben deniz ,Meralcim bizi iber otele türk hamamına götürdü,ne desem olmaz böyle güzellik bol,bol hamam sefası,kese ,masaj sefası yaptık

Sarı germe kumsalıylada ün salmış,yanlış hatırlamıyorsam 16,5 km kumsal var,kumu incecik ipeksi.

kumsalın etrafı ormanla kaplı ,deniz miss gibi temiz,bol oksijenli,böyle bir denizde yüzmek gerçekten büyük şans.

0
0
0
Yorum Yaz